Çağlayan Konut Yapı İnşaat
Yozgat Merkez'de Bir Çok İnşaat Yapımında Yaygın İsmi İle Sektörde Başarısını Tanıtmış Büyük İnşaat Firması.
Mustafa Çağlayan
Aşağı Nohutlu Mah.64 Sk.a Blok Kat:1 No:2
YOZGAT , YOZGAT

Navigasyonla Buraya Git
SEKTÖRDEKİ DİĞER FİRMALAR

İNŞAAT YAPIMI

Firma Detayları

HAKKIMIZDA:

1992, Yılında inşaat işçisi olarak başladığımız sektörde, kısa sürede dürüst, özverili bir çalışmayla kalıpcı ustası olarak devam edip, titiz ve dürüst birçalışmayla gerek yurt içinde gerekse yurt dışında  ustabaşı ve taşeron olarak çok işler yaptık. 2014 yılında resmi olarak kurulup faaliyete başlayan firmamız. Çeyrek asırlık, bilgi birikim ve tecrübeyle, dürüst ve özverili bir çalışma yaparak bu süre içerisinde, gerek resmi kurum ve kuruluşların, gerekse özel firmalar ve eğitim kurumlarının  proje ve inşaat işlerini gününde ve zamanında sorunsuz bir şekilde yapıp teslim ederek,  büyük güven ve itimat kazanmıştır. 

Ayrıca kendi ürettiği projeleriyle de inşaat sektöründe, Ailele bireylerinin oturacağı, sağlam ve güvenli  yapılar inşaa ederek, aileler ve toplum nezlinde itimat edilmiş, sektörde tüm işlerinde her biri kendi alanında tecrübeli, işinin erbabı ekipleriyle çalışarak inşaat ve konut yapı sektöründe en iyilerinde birisi olma gayreti içerisinde ilk günkü aşk ve şevkle sürekli işlerini yoğunlaştırarak ve aynı zamanda süpriz ve yeni projeleri hayata geçirmek suretiyle Uluslararası kalite standartlara uygun daima müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olarak sürekli  alanında yenilikçi bir profil çizerek yoluna devam edecektir. Yaptığımız işler yapacağımız işlerin teminatıdır...

MİSYONUMUZ:

Faaliyet göstermekte olduğumuz inşaat sektöründe  Çağlayan Konut Yapı olarak. Uluslararası kalite standartlarına,ve Güvenlik kurallarına uygun olarak, müşteri memnuniyetini daima üst seviyede tutarak, Her biri kendi alanında işinin erbabı ve usta ekiplerimizle, Dürüst ve özverili çalışmalarmızla, Saygın, güvenilir ve tercih edilen bir firma özelliğimizi artırarak sürdürmek. Sektörümüzde kendi alanımızda emin adımlarla, Dürüstlük ve güvene dayalı ayrıcalıklı bir hizmet sunmak ve bu hizmetlerimizi daima veren bir firma olma gayrati içerisindeyiz ve bu prensiplerimizden ödün vermeden yolumuza devam edeceğiz.

FİRMA ZİYARETLERİ

Yorumlar

  • yorum yazan kişi

    hayırlı işler.

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00 - 20:00
Cumartesi 08:00 - 20:00
Pazar KAPALI-
ETİKETLER
FİRMA DETAY
Kayıt Tarihi: 21 Eylül 2020
Normal: 21 Eylül 2020 / 21 Eylül 2021
Gold: 21 Ağustos 2021 / 21 Ağustos 2022
Yenilenme: 21 Ağustos 2022
Reklam Paketiniz Başlangıç tarihi ile yanında bulunan yenileme tarihi arası 1 yıldır. 1 yıl sonrası yenilenir